Люк у підлогу Easy Light 60х60 см із неіржавіючої сталі. Надійна, вічна конструкція люка в підлогу на прихованих петлях і на газових пружинах, яка не піддається впливу корозії й не іржавіє під впливом вологи або під впливом агресивного середовища.
Утеплення кришки люка допомагає уникнути випадіння конденсату на нижній поверхні кришки люка та термоізолює верхні приміщення від підвальних приміщень. Також значно покращиться шумоізоляція.
Посадочний розмір рами люка 60х60 см. Розмір кришки люка 63х56 см, а розмір отвору в рамі люка для проходу буде 59х51 см.
Виготовлений із нержавіючої сталі високої якості й обладнаний газовими пружинами та суцільним гумовим ущільнювачем.
У утепленого люка на каркас кришки знизу підварюється ще один лист металу, а в середину кришки люка укладається утеплювач. В якості утеплювача ми використовуємо щільну мінеральну вату.
Не протікає й не піддається впливу корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під дошку, Під плитку, Під керамограніт, Під лінолеум, Під бруківку, Під ламінат |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 560 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 120 мм |
| Ширина кришки | 630 мм |
| Ширина люка | 600 мм |
- Ціна: 29 000 ₴



Відправка з 13 квітня 2026