Люк в підлогу Easy Light 80х80 см з нержавіючої сталі.
Надійна, вічна конструкція люка в підлогу на скритих завісах та на газових пружинах, яка не піддається впливу корозії та не іржавіє під дією вологи або під впливом агресивного середовища.
Посадочний розмір рами люка 80х80 см. Розмір кришки люка 83х76 см, а розмір отвору в рамі люка для проходу буде 79х71 см.
Виготовлений цілком із нержавіючої сталі високої якості та оснащений газовими пружинами та суцільним гумовим ущільнювачем.
Не протікає та не іржавіє.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під дошку, Під плитку, Під керамограніт, Під лінолеум, Під бруківку, Під ламінат |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 760 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 120 мм |
| Ширина кришки | 830 мм |
| Ширина люка | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴



Відправка з 13 квітня 2026