Ми спроєктували і маємо можливість виготовлювати підлогові люки під плитку або інші види підлогового покриттяз діленням на дві кришки.
Такий люк в підвал під плитку виготовляється двостулковим з відкриванням - закриванням кришок підлогового люка на зустріч один-одному або з розташуванням завіс вздовж довгої сторони.Відкривання стулок люка можливо як за допомогою газових пружин, так і за допомогою електроприводу з дистанційним управлінням.
Вартість люка в підвал з електроприводом збільшиться на 550 євро за кожен електропривод.
За основу ми взяли підлоговий люк тип Plate під всі види підлогових покриттів з основою під поклейку плитки у вигляді магнезитової плити покладеної на лист оцинкованого металу.
Цей люк в підлогу має кришку люка, виконану у вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплений лист оцинкованого металу і магнезитова Plate товщиною 8 мм До цього листу магнезиту, після монтажу люка в підлогу, клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 20 мм
Приклеювання плитки до поверхні магнезитової листа слід виконувати після обробки поверхні грунтом.
Використання магнезитовогого листа ідеально підходить для приклеювання плитки, а лист оцинкованого металу зміцнює стулку і захищає магнезит знизу від впливу вологості з підвалу.
Круглий люк в підлогу на прихованих петлях ми розробили для доступу до спіральному винному льоху по гвинтових сходах.
При правильно встановленому по глибині люку і товщині підлогового покриття + клей 20 мм, ширина щілини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм.
Термін виготовлення круглого люка в підлогу у нас становить 25 робочих днів.
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 100 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під дошку, Під плитку, Під керамограніт, Під лінолеум, Під бруківку, Під ламінат |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 1100 мм |
| Висота люка | 1300 мм |
| Глибина люка | 250 мм |
| Ширина кришки | 1600 мм |
| Ширина люка | 1600 мм |
- Ціна: 30 000 ₴







