Ми виробляємо на замовлення та продаємо потаємні сантехнічні ревізійні люки різних розмірів під плитку з зйомною кришкою. Невидимі люки, натискні.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-4 робочих дні.
Технічно ревізійні люки під плитку виконані наступним чином: металева зварна рама, яка встановлюється зсередини отвору в стіні і прикручується до несучої конструкції звичайними саморізами, та дверцята, виконані також з металевої профільної труби. На настінному потаємному люку зі знімною стулкою, призначеному під поклейку облицювального матеріалу, дверцята тримаються на спеціально сконструйованій петлі, яка дозволяє відкривати ревізійний люк шляхом фронтального витягування з площини стіни з подальшим зняттям кришки потаємного люка з петель.
Для відкривання люка достатньо, щоб перед передньою площиною кришки люка було 70 мм вільного простору.
Основу дверцята люка становить рамка з металевої профільної труби на якій закріплений лист ВГКЛ, який можна обклеювати керамічною плиткою або будь-яким іншим обробним матеріалом. Таким чином, на стіні, ці люки практично невидимі.
З метою герметизації отвору передбачена можливість обробити силіконовим герметиком шов навколо плитки, наклеєної на дверцятах потаємного люка. При обклеюванні стінки, на якій встановлено лючок, кахельною плиткою і герметизації шва навколо плитки, наклеєної на стулку люка, у силіконовий герметик додається затирка для плиткових швів, відповідного кольору і шов стає повністю ідентичним за кольором зі швами на стіні. Надалі в силіконовому шву за допомогою тонкого леза робиться надріз по периметру під кутом 45 градусів. Наявність силіконового герметика в шву дозволяє краях плитки, накленной на стулці потаємного люка, щільно прилягати до країв плитки на стіни, запобігаючи проникненню небажаних запахів і шумів в приміщення.
Фіксація дверцята потаємного люка невидимки в закритому положенні здійснюється натискним фіксатором Push-to-latch або роликово-клиновим замком під присоску. Конструкція петель дозволяє обшивати дверки матеріалом з загальною вагою до 5 кг (при розмірі сантехнічного потаємного люка 200х300 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 3 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 200 мм |
| Висота люка | 200 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
- Ціна: 1 400 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон


