Ми виробляємо на замовлення та пропонуємо до продажу потаємні сантехнічні ревізійні люки різних розмірів під плитку або інші оздоблювальні матеріали. Невидимі люки, натискні.
Ми виробляємо на замовлення і пропонуємо до продажу потаємні сантехнічні ревізійні люки різних розмірів під плитку або облицювання будь-якими іншими оздоблювальними матеріалами з натискними фіксаторами.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-5 робочих днів.
Технічно ревізійні люки під плитку виконані наступним чином: металева зварна рама, яка встановлюється зсередини отвору в стіні і прикручується до несучої конструкції звичайними саморізами, та дверцята, виконана також з металевої профільної труби. На настінному потаємному люку з зварної рамою, призначеному під поклейку облицювального матеріалу, дверцята тримаються на спеціально сконструйованій двухзвенной петлі, яка дозволяє відкривати ревізійний люк шляхом фронтального витягування з площини стіни з наступним поворотом навколо осі петель (розорювання). При наявності місця для відкриття дверцят потаємного люка, її можна розвернути на 180 градусів. Основу дверцят люка становить рамка з металевої профільної труби на якій закріплений лист ВГКЛ, який можна обклеювати керамічною плиткою або будь-яким іншим обробним матеріалом. Таким чином, на стіні, ці люки практично невидимі.
З метою герметизації отвору передбачена можливість обробити силіконовим герметиком шов навколо плитки, наклеєної на дверцятах потаємного люка. При обклеюванні стінки, на якій встановлено лючок, кахельною плиткою і герметизації шва навколо плитки, наклеєної на стулку люка, в силіконовий герметик додається затирка для плиткових швів, відповідного кольору і шов стає повністю ідентичним за кольором зі швами на стіні. Надалі в силіконовому шву за допомогою тонкого леза робиться надріз по периметру під кутом 45 градусів. Наявність силіконового герметика в шву дозволяє краях плитки, накленной на стулці потаємного люка, щільно прилягати до країв плитки на стіни, запобігаючи проникненню небажаних запахів і шумів в приміщення.
Фіксація дверцята потаємного люка невидимки в закритому положенні здійснюється натискним фіксатором Push-to-latch. Конструкція петель дозволяє обшивати дверки матеріалом з загальною вагою до 5 кілограм (при розмірі сантехнічного потаємного люка 200х300 мм).
При необхідності обробки дверцята люка більш важкими оздоблювальними матеріалами (мармур, травертин і т. д. ), щоб виключити провисання петлі, на ревізійний люк встановлюється посилена петля з додатковими несучими ланками і збільшеною товщиною стінок петлі.
Порівняно з скритими люками наших конкурентів, які представлені на ринку України, наші приховані люки мають більш привабливу ціну, а також значно менші терміни виготовлення на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 5 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 800 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 500 мм |
| Ширина люка | 500 мм |
- Ціна: 2 300 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон






