Відкидний люк невидимка під плитку для довгих і низьких люків.
Можна встановити і вертикально, але є обмеження по ширині міжплиточних швів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 5 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





