Ми виготовляємо алюмінієві люки скритого монтажу під фарбування всіх видів та розмірів на замовлення.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 5-7 робочих днів.
Оглядові люки в стелі або стіні під фарбування, залежно від конструкції і розмірів, виготовляються нами з алюмінієвих профілів і бувають двох типів:
1. Люки невидимки в стелю або стіну з кріпленням безпосередньо до гіпсокартону і розмірами до 500х500 мм - Тип Планшет (Класік);
2. Люки невидимки в стелю з кріпленням до несучого профіля або в стіну з цегли і розмірами понад 500х500 мм - Тип Короб.
Великі розміри стельових люків виготовляються із застосуванням ребер жорсткості на рамі та кришці оглядового люка, що збільшує жорсткість конструкції, але значно збільшує загальну вартість люка.
При необхідності виготовлення люка під фарбування або шпалери з монтажем в стіну, рекомендуємо замовляти звичайний люк з металу під плитку з двухланковою (орною) або трьохланковою (зсувною) петлею і натискними фіксаторами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Навантаження на дверцята | 0 кг |
| Наявність замку | Так |
| Застосування люка | Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 144 мм |
| Висота люка | 150 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 144 мм |
| Ширина люка | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Анод |
- Ціна: 1 800 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон



