Ми виробляємо і пропонуємо до продажу потаємні люки під плитку зі зсувною регульованою петлею, так звані зсувні "євролюки" під плитку.
Рекомендації по підбору потаємного люка в стіну ТУТ .
Технічно зсувні люки під плитку виконані наступним чином: металева зварна рама, яка встановлюється зсередини отвору в стіні і прикручується до несучої конструкції звичайними саморізами, та дверцята, каркас яких виконано з профільної труби.
На зсувному люку під плитку, дверцята тримається на спеціально сконструйованій триланкової петлі, яка дозволяє відкривати ревізійний люк шляхом фронтального витягування з площини стіни з подальшим зміщенням стулки в сторону (зсуванням). При наявності місця для зміщення, дверцята потаємного люка, її можна зрушити в бік практично повністю.
Основу дверцята люка становить рамка з металевої профільної труби, на якій закріплений лист вологостійкого гіпсокартону, який можна обклеювати керамічною плиткою або будь-яким іншим обробним матеріалом.
Таким чином, на стіні, ці люки практично невидимі.
З метою герметизації отвору передбачена можливість обробити силіконовим герметиком шов навколо плитки, наклеєної на дверцятах потаємного люка. При обклеюванні стінки, на якій встановлено лючок, кахельною плиткою і герметизації шва навколо плитки, наклеєної на стулку люка, у силіконовий герметик додається затирка для плиткових швів, відповідного кольору і шов стає повністю ідентичним за кольором зі швами на стіні. Надалі в силіконовому шву за допомогою тонкого леза робиться надріз по периметру під кутом 45 градусів.
Фіксація дверцят потаємного люка невидимки в закритому положенні здійснюється натискним фіксатором Mini-latch або роликовими замочками під присоску.
Конструкція петель дозволяє обшивати дверки матеріалом з загальною вагою до 6 кілограм (при розмірі сантехнічного потаємного люка 300х300 мм).
Євролюк забезпечений вузлами регулювання петлі від просідання.
Регулювання стулки по висоті здійснюється за необхідності шляхом відкручування стопорних гвинтів зверху і підтягування регулюючих гвинтів знизу петлі, з наступною фіксацією регулювальних гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 500 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 500 мм |
| Ширина люка | 500 мм |
- Ціна: 2 500 ₴





