Ми виробляємо потаємні люкі під плитку без люфта в завісах та з можливістю регулювання кришки від просідання
Застосування регулювання петлі дозволяє підняти стулку потаємного люка, яка з часом може просісти під дією ваги оздоблювального матеріалу.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-5 робочих днів.
Рама скритого люка під плитку тип PRIME виготовляється з металевої профільної труби 40х20 мм, а каркас стулки такого "лючка невидимки" виготовляється з профтруби 15х15 або 20х20 мм
На каркас стулки, як правило, кріпиться лист вологостійкого стінового ГКЛ. Для обробки стулки люка важкими оздоблювальними матеріалами і за погодженням із замовником на каркас стулки потаємного люка може бути закріплений лист магнезиту.
Вся металева конструкція люка невидимки фарбується полімерною порошковою фарбою.
Жодних рамок, ніяких видимих замків та інших непотрібних технічних атрибутів, що псують зовнішній вигляд стіни в місці установки потаємного люка під плитку. Легке натискання на кришку потаємного люка, і вона відкривається. Закривається потайний люк також просто — натисканням на кришку. Весь секрет у спеціальному замку, який прихований від очей і забезпечує фіксацію дверцят ревізійного люка невидимки в закритому стані.
Для натискних люків під плитку ми використовуємо натискні замочки фірми MiniLatch
Монтаж люка під плитку проводиться в підготовлений металокаркас, перед обшивкою стіни стіновим матеріалом.
Регулювання стулки від просідання проводиться шляхом підтягування регулюючих гвинтів з наступною їх фіксацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 6 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
- Ціна: 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон








