Посилені "євролюки" під важкі види оздоблення з посиленою регульованою петлею
Термін виготовлення люків під замовлення становить 6-7 робочих днів.
Застосування регулювання петлі дозволяє підняти стулку потаємного люка, яка з часом може просісти під дією значної ваги оздоблювального матеріалу.
Наші потаємні люки під плитку з посиленою регульованою петлею відмінно підійдуть для великих розмірів потайних люків, при значній ширині дверцят однодверного люка, а також для люків невидимок призначених під оздоблення мармуром, травертином чи іншими важкими видами обробки.
Рама для посиленого скритого люка під плитку виготовляється з металевої профільної труби 40х25 мм, а великі розміри з труби 50х25х2 мм, а каркас стулки такого "лючка невидимки" виготовляється з профтруби 20х20 або 40х20 мм
На каркас стулки, як правило, нашивається лист вологостійкого стінового ГКЛ. Для обробки стулки люка важкими оздоблювальними матеріалами і за погодженням із замовником на каркас стулки потаємного люка може бути закріплений лист OSB або лист магнезиту.
Вся металева конструкція люка невидимки фарбується полімерною порошковою фарбою.
Монтаж посиленого люка під керамограніт проводиться в підготовлений металокаркас, перед обшивкою стіни стіновим матеріалом.
Регулювання стулки від просідання проводиться за необхідності, шляхом підтягування регулюючих гвинтів з наступною їх фіксацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 16 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 900 мм |
| Ширина люка | 600 мм |
- Ціна: 8 000 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон


