Підлоговий люк під плитку тип Plate, для доступу в підвальні приміщення, з можливістю обробки полегшеної кришки люка оздоблювальними матеріалами з товщиною від 1 до 20 мм (плитка, ламінат, паркет, лінолеум ).
Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-5 робочих днів.
Особливість даного типу підлогових люків полягає в тому, що стулка люка виконана у вигляді каркасу з товстостінної профільної труби 40х25х2 мм, на який зверху кріпиться шліфована ДСП товщиною 18 мм або лист оцинкованого металу з магнезитом. При цьому, рама підлогового люка виконана такої ж конструкції, як і рама "важкого" люка тип Корито (з заповнюється стулкою)
В результаті отримуємо підлоговий люк на газових пружинах з полегшеною кришкою, який можна робити значних розмірів.
Наші потаємні підлогові люки відрізняються від прихованих люки під плитку, пропонованих іншими постачальниками, наявністю спеціально сконструйованої петлі, яка дозволяє герметизувати отвір при закритій стулці люка в підвал.
Всі підлогові люки нашого виробництва забезпечуються газовими пружинами, що значно полегшує підйом кришки великого підлогового люка.
Всі металеві частини люка пофарбовані полімерним порошковим покриттям, що значно збільшує антикорозійні властивості металу і надає виробу привабливий зовнішній вигляд.
Ціна на стандартний розмір заповнюваних потайних люків в підвал від 600х600 мм становить від 6000 гривень. Доставка по Україні здійснюється перевізником Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 75 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 200 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 1800 мм |
| Глибина люка | 120 мм |
| Ширина люка | 800 мм |
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон


