Ми виробляємо на замовлення та пропонуємо до продажу потаємні сантехнічні ревізійні люки різних розмірів під плитку або інші оздоблювальні матеріали. Невидимий зсувний люк під ванну, натискний.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-5 робочих днів.
Технічно ревізійні люки під плитку виконані наступним чином: металева зварна рама, яка встановлюється зсередини отвору в стіні і прикручується до несучої конструкції звичайними саморізами, та дверцята, виконана також з металевої профільної труби. На настінному потаємному люку з зсувною кришкою, призначеному під поклейку облицювального матеріалу, дверцята тримаються на спеціально сконструйованій трьохзвенной петлі, яка дозволяє відкривати ревізійний люк шляхом фронтального витягування з площини стіни з наступним поворотом навколо осі петель та зсуванням кришки вбік вздовж стіни. При наявності місця для відсовування дверцят потаємного люка, її можна відсунути за отвір, повністю звільнивши доступ до комунікацій. Основу дверцята люка становить рамка з металевої профільної труби на якій закріплений лист ВГКЛ, який можна обклеювати керамічною плиткою або будь-яким іншим обробним матеріалом. При правильному встановленні на стіні, ці люки практично невидимі.
З метою герметизації отвору передбачена можливість обробити силіконовим герметиком шов навколо плитки, наклеєної на дверцятах потаємного люка. При обклеюванні стінки, на якій встановлено лючок, кахельною плиткою і герметизації шва навколо плитки, наклеєної на стулку люка, у силіконовий герметик додається затирка для плиткових швів, відповідного кольору і шов стає повністю ідентичним за кольором зі швами на стіні. Надалі в силіконовому шву за допомогою тонкого леза робиться проріз по периметру під кутом 45 градусів. Наявність силіконового герметика в шву дозволяє краям плитки, накленной на стулці потаємного люка, щільно прилягати до країв плитки на стіни та запобігати проникненнб в приміщення санвузла небажаних запахів і шумів.
Фіксація дверцят потаємного люка невидимки в закритому положенні здійснюється натискним фіксатором Push-to-latch. Конструкція петель дозволяє обшивати дверки матеріалом з загальною вагою до 5 кілограм (при розмірі сантехнічного потаємного люка 200х300 мм).
При необхідності обробки дверцят люка більш важкими оздоблювальними матеріалами (мармур, травертин і т. д. ), щоб виключити провисання петлі, на ревізійний люк може бути встановлена посилена петля з додатковими несучими ланками і збільшеною товщиною стінок петлі.
Сантехнічні люки невидимки використовуються для доступу (ревізія) до сантехнічних комунікацій у санвузлах, ванних кімнатах або туалетах, а також для доступу до прихованих отворів (шафа, сейф тощо ).
Можливе застосування:
— Сантехнічний ревізійний люк під ванну, для доступу до сифона;
— Сантехнічний ревізійний лючок під умивальником та за унітазом або біде;
— Таємні люки невидимки в вентиляційний короб;
— Потайной люк в короб с електричними комунікаціями в підлозі, стіні, стелі та ін. ;
Порівняно з скритими люками наших конкурентів, які представлені на ринку України, наші приховані люки мають більш привабливу ціну, а також значно менші строки виготовлення на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
- Ціна: 1 800 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон





