Невидимі люки під плитку з присоскою.
Ми виробляємо на замовлення і пропонуємо до продажу потаємні сантехнічні ревізійні люки різних розмірів під гладку глянцеву плитку з відкриванням за допомогою присоски з розмірами від 150х150 мм
Перевага люків під плитку з присоскою в меншій товщині люка і можливості створити вологостійку герметизацію за допомогою самоклеючого ущільнювача.
Підходять для встановлення в стіну в хамамах і душових кабінах без прямого контакту зі струменями води.
Умова роботи - можливість закріпити присоску на поверхню плитки на стулки люка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 6 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 600 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон




