Люк у підлогу Easy Light 70х70 см із неіржавіючої сталі. Надійна, вічна конструкція люка в підлогу на прихованих петлях і на газових пружинах, яка не піддається впливу корозії й не іржавіє під впливом вологи або під впливом агресивного середовища.
Утеплення кришки люка допомагає уникнути випадіння конденсату на нижній поверхні кришки люка та термоізолює верхні приміщення від підвальних приміщень. Також значно покращиться шумоізоляція.
Посадочний розмір рами люка 70х70 см. Розмір кришки люка 73х66 см, а розмір отвору в рамі люка для проходу буде 69х61 см.
Виготовлений із нержавіючої сталі високої якості й обладнаний газовими пружинами та суцільним гумовим ущільнювачем.
У утепленого люка на каркас кришки знизу підварюється ще один лист металу, а в середину кришки люка укладається утеплювач. В якості утеплювача ми використовуємо щільну мінеральну вату.
Не протікає й не піддається впливу корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 32 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під дошку, Під плитку, Під керамограніт, Під лінолеум, Під бруківку, Під ламінат |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 760 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 120 мм |
| Ширина кришки | 830 мм |
| Ширина люка | 800 мм |
- Ціна: 35 000 ₴



Відправка з 13 квітня 2026