Люк в підлогу Easy Light 60х60 см з нержавіючої сталі.
Надійна, вічна конструкція люка в підлогу на скритих завісах та на газових пружинах, яка не піддається впливу корозії та не іржавіє під дією вологи або під впливом агресивного середовища.
Посадочний розмір рами люка 60х60 см. Розмір кришки люка 63х56 см, а розмір отвору в рамі люка для проходу буде 59х51 см.
Виготовлений цілком із нержавіючої сталі високої якості та оснащений газовими пружинами та суцільним гумовим ущільнювачем.
Не протікає та не іржавіє.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 22 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під дошку, Під плитку, Під керамограніт, Під лінолеум, Під бруківку, Під ламінат |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 560 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 120 мм |
| Ширина кришки | 630 мм |
| Ширина люка | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴



Відправка з 13 квітня 2026