Утеплені люки на пласку покрівлю виконують функцію доступу на поверхню плаского даху будівлі.
До люків на дах пред'являється основна вимога — люк на дах повинен бути добре утеплений, щоб взимку, приміщення під люком, довше зберігало тепло, а влітку не нагрівалося від гарячого повітря.
Крім теплоізоляції конструкція дахового люка повинна витримувати досить значні навантаження від снігового шару взимку в закритому положенні та бути водостійкою.
З метою задоволення попиту на дахові утеплені люки в Україні ми розробили власну модель утепленого люка на дах з відкриванням за допомогою газових пружин і можливістю утеплення стулки люка утеплювачем товщиною до 110 мм!
Конструктивно наш люк зварений з профільних труб і куточків і утеплений шаром утеплювача товщиною від 50 до 100 мм. Така конструкція передбачає значний запас міцності і хорошу теплоізоляцію.
У відкритому положенні люк фіксується спеціальним підкосом-фіксатором, а в закритому положенні за допомогою ригеля замку, вмонтованого всередині стулки люка.
Плавне легке відкривання і закривання стулки горищного люка забезпечує пара газових пружин, які балансують вага важкої утепленої стулки.
Розміри люків ми виготовляємо під замовлення.
Орієнтовна вартість люка на дах становить близько 12000 грн за люк розмірами 90х90 см і розраховується індивідуально, виходячи з запитів замовника.
Просимо надіслати нам заявку для попереднього розрахунку. )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина люка за петлями | 20 |
| Глибина люка по рамі | 6 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина люка | 120 см |
| Довжина отвору в рамі | 110 см |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина металу | 2 мм |
| Ширина | 1000 |
| Ширина люка, см | 100 см |
| Ширина отвору в рамі (см) | 90 |
- Ціна: 23 000 ₴




