До війни наша компанія випускала модель потайних люків невидимок прихованого монтажу під фарбування тип AccessPanel. Проте з початком війни замовлень стало значно менше і можливість замовляти профіль для цієї моделі наразі відсутня. Рекомендуємо звернути увагу на аналог цієї моделі - люк тип Планшет (Класік). Вибачте за незручності.
Спеціально для наших люків невидимок прихованого монтажу під фарбування ми спроектували оригінальний алюмінієвий профіль. За нашим проектом на машинобудівному підприємстві були виготовлені спеціальні матриці — фільєри для витяжки алюмінієвого профілю. Надалі на алюмінієвому заводі виготовляється профіль для рами і стулки наших алюмінієвих люків.
Оскільки ми є власниками фільєр для виготовлення рами і стулки люка під фарбування, то з упевненістю можемо заявити, що аналогів нашому профілю в Україні немає.
Використання такого профілю дає потайним люків нашого виробництва ряд переваг перед люками невидимками під фарбування наших конкурентів.
Якість збірки наших люки краще, оскільки в процесі складання люків використовується зварювання, а запрессовочный кріплення. В результаті конструкція люків не містить залишкових напружень, які неминучі при зварюванні і перегріві зони алюмінію навколо зварювального шва.
У конструкції алюмінієвого профілю рами люка ми передбачили спеціальні ребра жорсткості до яких можна закріпити по периметру рами звичайні алюмінієві профільні труби. Використання таких підсилювачів рами і стулки, збільшує жорсткість рами і стулки люка невидимки і дає можливість виготовляти алюмінієві люки невидимки значних розмірів!
У конструкції алюмінієвого профілю, який використовується для стулки люка передбачено місце для наклейки повстяного ущільнювача або запресовку в паз гумового ущільнювача. Наявність ущільнювача дозволяє дуже добре герметизувати шви, забезпечити хорошу звукоізоляцію і виключити попадання в приміщення сторонніх запахів, вологи і комах з застінного або запотолочного простору.
До речі, зазор по периметру між рамою і стулкою нашого люки під фарбування складає всього 1 мм
Кріплення, що використовується при складанні наших люків під фарбування, виготовлений на спеціальних штампах з листового металу товщиною 0,8-1 мм і в подальшому підданий процедурі оцинковки. Такий вид кріплення має невелику вагу, відмінну жорсткість на вузлах кріплення і корозійну стійкість близько 15 років.
За умови правильного монтажу, термін служби наших люків невидимок майже необмежений.
Єдині деталі, які можуть вийти з ладу в процесі експлуатації — це натискні замочки фіксатори . Щоб мінімізувати ризик від поломки натискного замочка, ми використовуємо тільки якісні замки німецької фірми " Hefele або аналогічні польські замки. Ці замочки взаємозамінні і їх заміна практично не представляє ніякої праці.
За рахунок відсутності дорогого процесу зварювання рамок наших люків, а також використання спеціально спроектованих деталей кріплення нам вдалося значно знизити собівартість виготовлення наших люків прихованого монтажу.
Таким чином ми сміливо можемо запропонувати безпрецедентну на ринку України, роздрібну ціну за наші люки невидимки.
При замовленні партій люків від 20 штук одного розміру нами передбачені партнерські умови продажу зі зниженням цін на 10-15% від роздрібної ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Навантаження на дверцята | 0.1 кг |
| Наявність замку | Так |
| Застосування люка | Під гіпсокартон, Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 495 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 45 мм |
| Ширина кришки | 495 мм |
| Ширина люка | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Алюміній |
| Спосіб відкривання люка | Знімний |
| Колір | Анод |
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейтч плівка і гофрокартон







