Утеплені люки на пласку покрівлю виконують функцію доступу на поверхню плаского даху будівлі.
До люків на дах пред'являється основна вимога — люк на дах повинен бути добре утеплений, щоб взимку, приміщення під люком, довше зберігало тепло, а влітку не нагрівалося від гарячого повітря.
Крім теплоізоляції конструкція дахового люка повинна витримувати досить значні навантаження від снігового шару взимку в закритому положенні та бути водостійкою.
З метою задоволення попиту на дахові утеплені люки в Україні ми розробили власну модель утепленого люка на дах з відкриванням за допомогою газових пружин і можливістю утеплення стулки люка утеплювачем товщиною до 110 мм!
Конструктивно наш люк зварений з профільних труб і куточків і утеплений шаром утеплювача товщиною від 50 до 100 мм. Така конструкція передбачає значний запас міцності і хорошу теплоізоляцію.
У відкритому положенні люк фіксується спеціальним підкосом-фіксатором, а в закритому положенні за допомогою ригеля замку, вмонтованого всередині стулки люка.
Плавне легке відкривання і закривання стулки горищного люка забезпечує пара газових пружин, які балансують вага важкої утепленої стулки.
Розміри люків ми виготовляємо під замовлення.
Орієнтовна вартість люка на дах становить близько 12000 грн за люк розмірами 90х90 см і розраховується індивідуально, виходячи з запитів замовника.
Просимо надіслати нам заявку для попереднього розрахунку. )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 70 кг |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 100 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичність | Да |
| Глибина люка за петлями | 20 |
| Глибина люка по рамі | 6 |
| Довжина люка | 120 см |
| Довжина отвору в рамі | 115 см |
| Спосіб встановлення | На плоский дах |
| Утеплень | Да |
| Ширина отвору в рамі (см) | 55 |
- Ціна: 15 400 ₴


