Прихований вуличний люк під бруківку тип Мах
Вуличні герметичні люки під бруківку тип Max - це надійне і естетичне рішення питання доступу до технологічного обладнання або приміщень, розташованих під тротуаром, з облицюванням поверхні фігурними елементами мощення (ФЕМ) типу бруківка або товстою плиткою. Вони можуть використовуватися з будь-яким видом покриттів, що зробить їх непомітними і дозволить використовувати на об'єктах з високими вимогами до дизайну.
Вуличні герметичні люки під бруківку тип Max призначені для прихованого монтажу на вулиці і дозволяють мінімізувати міжплиточний шов до мінімальних розмірів.

Сфера застосування люків:
- готелі, спа-салони, приватні будинки з басейнами;
- торгові та офісні центри, супермаркети;
- спортивні споруди;
- виробничі приміщення;
- аеропорти, авто - і ж/д вокзали;
- парки, сквери міст.
Люк під бруківку тип Max надійно фіксується в закритому положенні гвинтовими замками і малопомітний на тлі бруківки, тому, навіть при монтажі на вулиці, він недоступний для вандалів.
Нами виготовляються потаємні вуличні люки під бруківку, для доступу до люків каналізаційних колодязів, розташованих на пішохідних тротуарах, з можливістю обробки стулки люка товстою плиткою з товщиною до 60 мм (ФЕМ, бруківка, камінь, мармурова або гранітна плитка, дошка тощо ).
Термін виготовлення під замовлення становить 13-15 робочих днів.
На даний момент нами випускаються під замовлення потаємні підлогові люки різних розмірів з глибиною стулки 80 мм, що надає можливість укладки в кришку люка бруківки товщиною до 70 мм. При цьому наявні газові пружини забезпечують відкривання кришки люка на кут біля 80 градусів. При необхідності монтажу більш товстої бруківки можливе збільшення глибини стулки до 100 мм, однак відкриття стулки складе приблизно 70 градусів.
Всі металеві елементи конструкції наших люків під бруківку виконані максимально жорсткими і міцними, тому навіть незаповнена стулка підлогового люка дозволяє використовувати її як кришку для укладання дерну в садових люках прихованого монтажу або терасну дошку товщиною 20-60 мм, після заповнення стулки вермікулітною стяжкою або цементною стяжкою із додаванням перлітного піску при монтажі люка біля басейнів чи у підлогах відкритих терас.
Фарбування люка порошковим грунтом з додаванням цинку гарантує його тривалий антикорозійний захист. Однак необхідно мати на увазі, що при встановленні таких люків над каналізаційними колодязями, необхідно встановлювати під наш люк і стандартну чавунну кришку. Це пов'язано з тим, що агресивні випаровування з колодязів рано чи пізно призведуть до корозії металевих елементів конструкції наших люків.
Перед укладанням в люк важкої плитки, рекомендується залити у стулку люка шар цементно-піщаної стяжки товщиною 20 мм, для додання стулці додаткової жорсткості.
Рекомендується перед кожним опусканням кришки люка на своє посадочне місце перевіряти цілісність гумового ущільнювача і обробляти гумові ущільнювачі люка силіконовою змазкою, щоб уникнути змерзання стулки і рами люка взимку!
Вага стулки підлогового люка із заповненням розчином і наклеєною бруківкою становить 120 – 180 кг. Проте, відкрити кришку такого напольного люка без зусиль зможе навіть одна людина. Весь секрет полягає в газових пружинах, що діють на кришку люка при її відкритті та закритті, які балансують вагу стулки люка підлоги.
Ціна потайних люків під бруківку з розмірами від 750х750 мм до 1150х1150 мм починається від 18000 гривень.
Доставка по Україні здійснюється перевізником Нова Пошта.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вес люка | 80 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал люка | Сталь |
| Нагрузка на дверцу | 1500 кг |
| Наличие замка | Да |
| Покрытие | Полимерно-порошковое |
| Применение люка | Под плитку |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания люка | Распашной |
| Способ установки | Напольный |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота крышки | 940 мм |
| Высота люка | 950 мм |
| Глубина люка | 180 мм |
| Ширина крышки | 940 мм |
| Ширина люка | 950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Герметичный |
| Высота отверстия в раме | 730 мм |
| Ширина отверстия в раме | 730 мм |
| напольный люк | люк в подвал |
| невидимый люк | сантехнический |
- Цена: 22 000 ₴










