Підлоговий люк Easy Light з утепленою кришкою під всі види підлогових покриттів з основою під поклейку плитки у вигляді магнезитової плити покладеної на лист металу.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 6-7 робочих днів.
Люк має одинарний притвор з вологостійким гумовим ущільнювачем по всьому периметру стулки і надійно герметизує отвір від сторонніх шумів, комах, запахів і вологи.
Жорсткість стулки дозволяє витримувати вагу до 200 кг, а одинарний контур ущільнення передбачено по всьому периметру кришки люка, що є цілком достатнім для встановлення люка в середині приміщень та на критих терасах.
Рама такого люка виготовлена з кутника, який по трьох сторонах розвернутий назовні. Таким чином розмір отвору зменшується незначно і спрощується монтаж підлогового люка.
Для монтажу підлогового люка під плитку тип Easy Light його досить вкласти в отвір і закріпити раму люка анкерами або саморізами до несучої поверхні, попередньо втопивши раму люка на 8-10 мм углиб підлоги.
По периметру кришки люка необхідно приклеїти гумовий ущільнювач, а наявність замку з підпружиненою засувкою забезпечує його рівномірний притиск по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.
Утеплена кришка люка добре теплоізолює та шумоізолює Ваші приміщення від впливу шумів і перепадів температури з підвалу.
Всі підлогові люки нашого виробництва забезпечуються газовими пружинами, що значно полегшує підйом кришки підлогового люка.
Ціна на стандартні розміри потайних люків в підвал від 600х500 мм становить від 4500 гривень.
Доставка по Україні здійснюється перевізником Нова Пошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 750 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 80 мм |
| Ширина кришки | 925 мм |
| Ширина люка | 900 мм |
- Ціна: 7 300 ₴









