Підлоговий люк Easy Light під всі види підлогових покриттів з основою під поклейку плитки у вигляді магнезитової плити покладеної на лист оцинкованого металу.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 6-7 робочих днів
Модифікація підлогового люка Easy Light з магнезитовою поверхнею на кришці люка під оздоблення плиткою з товщиною до 20 мм.
Наші підлогові люки невидимки Easy Light - найкраще рішення для дач, приватних домоволодінь та приміщень в яких знаходяться приховані підпільні комунікації і підвали, доступ до яких здійснюється через приховані отвори невеликих розмірів.
Особливість даного типу підлогових люків полягає в тому, що стулка люка виконана у вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху кріпиться лист оцинкованого металу а зверху лист магнезиту товщиною 8-10 мм. Жорсткість стулки дозволяє витримувати вагу до 200 кг, а одинарний контур ущільнення передбачено по всьому периметру кришки люка, що є цілком достатнім для встановлення люка в середині приміщень.
Рама такого люка виготовлена з кутника, який по трьох сторонам розвернутий назовні горизонтальною полкою. Таким чином розмір отвору зменшується незначно і спрощується монтаж підлогового люка.
Для монтажу підлогового люка під плитку тип Easy Light його досить вкласти в отвір і закріпити раму люка анкерами або саморізами до несучої поверхні, попередньо втопивши раму люка на 8-10 мм углиб підлоги. Це необхідно для того, щоб верхня площина стулки люка опинилася в одній площині з площиною підлоги. Нерівності і нерівність діагоналей (косина) отвору будуть закриті зверху горизонтальною полкою рами, а знизу розклинені і заповнені монтажною піною для герметичності.
Такий підлоговий люк на газових пружинах з полегшеною стулкою відкривається без найменших зусиль. Причому для люка в підлогу з розмірами до 80х80 см достатньо однієї газової пружини потужністю 600н.
Всі підлогові люки нашого виробництва комплектуються газовими пружинами (амортизаторами).
Всі металеві елементи конструкції фарбуються полімерним порошковим покриттям, що значно покращує антикорозійні якості металу та надає виробу кращий зовнішній вигляд
Ціна на стандартні розміри скритого люка в підвал тип Easy Light з розмірами від 600х500 мм починається від 3600 гривен. Доставка по Україні здійснюється перевізноком Нова Пошта.
Після завершення монтажних рабіт мы рекомендуємо прирізати в потрібний розмер и приклеїти на силикон 30 мм ЕППС в "віконця", утворені профильною трубою каркаса кришки люка. Це значно теплоізолює и шумоізолює Ваші приміщення від стороніх звуків та перепадів температури з подвалу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 57 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 950 мм |
| Висота люка | 1000 мм |
| Глибина люка | 80 мм |
| Ширина кришки | 725 мм |
| Ширина люка | 700 мм |
- Ціна: 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон





