Ми виготовляємо і пропонуємо для продажу підлогові лючки до комунікацій з полегшеною знімною стулкою, виготовлені з сталі і пофарбовані порошковою (полімерної) фарбою.
Потайні підлогові лючки під плитку зі знімною стулкою для доступу до підпільним комунікацій.
Герметичність забезпечується подвійним контуром самоклеючого гумового ущільнювача.
Фіксація в закритому положенні за допомогою пружинних засувок.
Полегшена стулка з магнезитом в якості робочої поверхні, на яку наклеюється підлогове покриття.
Можливість тепло і шумоізоляції стулки підлогового люка за допомогою екструдованого пінополістиролу або мінеральної вати.
Термін виготовлення люків становить 4-5 робочих діб.
Конструктивно потаємні підлогові лючки нашого виробництва складаються з рами і стулки.
Рама підлогового лючка зварена з сталевого кутника і пофарбована полімерною фарбою.
Стулка являє собою каркас з профільної труби з магнезитом, закріпленим зверху. На протилежних краях каркаса стулки підлогового лючка вмонтована пара натискних засувок, які забезпечують фіксацію стулки в закритому положенні і запобігає несанкціонований доступ до комунікацій сторонніх осіб.
Між стулкою люка і рамою передбачено гумове ущільнення.
Ручка люка в спеціальне гніздо в стулці люка, розташовані навпроти засувок і одночасно відмикає засувки і дозволяє підняти кришку люка. В комплекті до люка покладені дві ручки.
У закритому стані в гніздо під ручку люка, вставляється пластикова заглушка..
Максимальні розміри випускаються люків до комунікацій становлять 800х800 мм. Обмеження за вагою стулки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 14 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 150 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 400 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 40 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Ширина люка | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб відкривання люка | Знімний |
- Ціна: 3 000 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон







