Ми виготовляємо і пропонуємо до продажу скриті люки в підвал зі зйомною кришкою та можливістю заповнення кришки люка цементною сумішшю з наступним оздобленням плиткою пофарбовані порошковою (полімерною) фарбою.
Термін виготовлення люків під замовлення становить 4-5 робочих днів.
Ми виготовляємо і пропонуємо до продажу скриті люки в підвал зі зйомною кришкою та можливістю заповнення кришки люка цементною сумішшю з наступним оздобленням плиткою
Такі люки чудово підходять для встановлення в підлогу в складських приміщеннях, де використовується складська техніка. Термін виготовлення люків під замовлення становить 3-5 робочих днів.
Конструктивно потаємні підлогові лючки нашого виробництва складаються з рами і стулки.Рама підлогового лючка зварена з сталевого кутника і пофарбована полімерною фарбою.
Кришка люка являє собою ємність, зварену із сталевого кутника з днищем з сталевого листа товщиною 1,0-1,5 м. В середині «корита» приварена армуюча сітка із сталевого прута і пристрій для вкручування ручки люка. Стулка підлогового люка також пофарбована порошковою фарбою.
Між стулкою люка і рамою передбачено гумове ущільнення.
Ручка люка являє собою Рим-болт, який вкручується в спеціальне гніздо в стулці люка. При розмірах підлогового люка більш 400х400 мм, робиться 2 або 3 таких гнізда.
У закритому стані в гніздо під ручку люка, вкручується потайний гвинт з плоскою головкою.
Максимальні розміри випускаються люків до комунікацій становлять 800х800 мм Обмеження за вагою стулки.
Вартість люка вказана за модель без кутових замків. Вартість з замками збільшиться на 1500 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 250 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 650 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина люка | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка, гофрокартон




